Фаркопи, причепи м. Чернівці

Лодочні причепи

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
Телефон
08:00 - 18:00
Зараз відкрито
Адреса
58000, Чернівці, Калинівський авторинок, 44

Лодочний причіп значно полегшує перевезення і зберігання водного транспорту, знімаючи левову частку головного болю за його збереження і дозволяючи власнику бути максимально мобільним. Але щоб не обпектися з вибором, потрібно врахувати ряд параметрів, як автомобіля, так і самого човна, щоб транспортування було максимально зручним і не обернулося ушкодженнями і аварійними ситуаціями.

Купити лодочний причеп Чернівці
Купити лодочний причеп Чернівці

На що звернути увагу під час вибору лодочного причепа:

Уточніть максимально допустиму масу причепа для вашого автомобіля. Перевищення цього значення призведе до деформації кузова, в кращому випадку.

 Фаркоп повинен бути розрахований на перевезення лодочного причепа необхідної вам маси.

Якщо ви володієте високим позашляховиком, то і причіп потрібно підбирати на високих колесах. По-перше, з естетичної точки зору це виглядає куди краще. По-друге, значно збільшиться прохідність. У разі якщо колеса причепа менше коліс автомобіля, при заїзді в колію, причіп сяде днищем на грунт. Також зверніть увагу на ідентичність розміру маточини коліс, щоб не перевозити зайву запаску, і в разі пробиття колеса причепа можна було застосувати колесо автомобіля.

Лодочні причепи, фото-2

Ще один важливий параметр - висота човна / катера, що диктується формою днища. Залежно від форми, слід вибирати довжину стійок:

  •  низькі стійки значно полегшують процес завантаження / розвантаження, але підходять, в основному, для вузьких човнів з жорстким дном і центровим кілем;
  • середні стійки є універсальними для більшості човнів і катерів, але через велику довжину не завжди підходять для плавальних засобів з надувними балонами;
  • високі стійки призначені для транспортування катерів на повітряній подушці, щоб надувні балони не контактували з крилами причепа.

 У разі якщо у човна плоске дно, то причіп слід підбирати якомога ширше, щоб плавальний засіб повністю вміщувалося між крилами.