Фаркопи, причепи м. Чернівці

Легкові причепи

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
Телефон
08:00 - 18:00
Зараз відкрито
Адреса
58000, Чернівці, Калинівський авторинок, 44

Причепи для легкових автомобілів представлені в різних цінових категоріях, від найпростіших причепів для побутових потреб, до причепів класу «люкс», призначених для перевезення різноманітних речей. Ціни на причепи та їх комплектуючі від заводу-виробника. 

Купити причеп Чернівці
Купити причеп Чернівці

Широкий асортимент причепів для легкових автомобілів, а головне наявність на складі, дозволяє максимально задовольнити потреби кожного нашого клієнта. Ми стежимо за новинками виробників і намагаємося, щоб наші клієнти отримували першими інформацію про них.

Кожен з виробників причепів для легкових автомобілів має багаторічну історію становлення і розвитку, свої конструктивні відмінності, запатентовані розробки.

Причіп для багатьох автомобілістів вже давно став невід'ємною частиною повсякденного життя і допомагає вирішувати питання транспортування найрізноманітніших вантажів. Щоб правильно вибрати легковий причіп, при покупці важливо врахувати багато нюансів, адже зараз у продажу можна знайти величезну кількість причепів від різних виробників.

Причепи Чернівці
Причепи Чернівці

В першу чергу необхідно чітко розуміти для перевезення яких вантажів ви збираєтеся використовувати свій причіп. Це можуть бути дрова, будматеріали, побутова техніка, меблі або будь-яка мототехніка (квадроцикл, човен, снігохід і т.д.). Залежно від цього ви зможете визначитися з габаритами причепа, його вантажопідйомністю та конструкцією.

Для перевезення більшості вантажів підходять причепи стандартної конструкції і вам потрібно лише визначитися з об'ємом кузова і висотою бортів. Але якщо вам потрібно буде перевозити мототехніку, то обов'язково враховуйте її габарити і особливості конструкції.

Іншим важливим фактором при виборі причепа для легкового автомобіля є розмір коліс причепа, а також маточини, які на ньому використовуються. Якщо вони будуть ідентичні з вашим автомобілем, то ви з легкістю зможете обходитися одним запасним колесом. Також розмір коліс слід підбирати так, щоб дишло причепа було паралельно землі, це зменшить навантаження на дишло, зчіпну головку і фаркоп, що допоможе уникнути надалі неприємних поломок в дорозі. У разі необхідності, невідповідність розміру коліс можна усунути встановивши проставлення для зчіпної головки.

Купити причеп до легкового авто Чернівці
Купити причеп до легкового авто Чернівці

Вантажопідйомність причепа, його надійність і поведінка на дорозі залежать від використовуваного виду підвіски, саме тому при виборі легкового причепа дуже важливо приділити даному елементу пильну увагу.

Вибираючи причіп і розглядаючи пропозиції різних виробників, звертайте увагу на надійність конструкції причепа, матеріали з яких він виготовлений, якість фарбування, складання, наявність і термін гарантії.

Купуючи причіп, не забувайте враховувати інтенсивність, з якою ви збираєтеся його експлуатувати. Якщо вам потрібен причіп для поїздки на дачу кілька разів за сезон, то немає сенсу купувати дорогий причіп. Але якщо ви збираєтеся його експлуатувати постійно і перевозити важкі вантажі, то вибирайте якісний і надійний причіп, коштувати він буде трохи дорожче, але це виправдано.