Фаркопи, причепи м. Чернівці

Фаркопи

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
Телефон
08:00 - 18:00
Зараз відкрито
Адреса
58000, Чернівці, Калинівський авторинок, 44

Автомобільний фаркоп є тягово-причіпним пристроєм, за допомогою якого можна під'єднати причіп до автомобіля. Фаркоп може мати різне технологічне виконання. У всіх автомобілів різні точки кріплення. Інша справа причіпний гак, його виконання практично завжди однакове. Більшість "новачків" вважають фаркопом саме цей гак, незважаючи на те, що він лише один з елементів конструкції тягово-причіпного пристрою.

Причіпний гак являє собою металевий гак з кулею, на кінці діаметр якого завжди однаковий - 50 мм. Такий стандарт дозволяє приєднувати до цієї кулі будь-який причіп, у якого також відповідно до стандарту отвір під гак буде відповідати діаметру кулі. Сам гак може мати різну форму, конфігурацію, кріплення і т. д.

Купити фаркоп Чернівці Купити фаркоп Чернівці Купити фаркоп Чернівці Купити фаркоп Чернівці

Типи виконання фаркопів

Фаркопи умовно ділять на заводські і саморобні. Тобто, фаркоп можна купити в магазині, а можна виготовити своїми руками. Саморобні фаркопи - це не завжди виправдано, так своїми руками дешевше, проте дорога не прощає помилок, і іноді встановлюючи неперевірений пристрій на автомобіль, ви просто граєте в "рулетку". Справа в тому, що встановлюючи що-небудь "своє", ви не знаєте ні максимально допустимого навантаження на цей фаркоп, ні інших його важливих характеристик. Відірвавшись на ходу причіп може стати причиною великого ДТП, з усіма наслідками, що випливають. 

Що стосується заводських виробів, вони мають всі необхідні елементи для самостійної установки, виготовляються під конкретну марку автомобіля, перед продажем піддаються численним випробуванням і тестам, тому краще все-таки купувати готові фаркопи провідних виробників.

Фаркопи, фото-5

Класифікація фаркопів

Фаркопи, крім типу виробництва, прийнято класифікувати також по навантажувальних показниках, тобто за максимальної ваги, яку здатний витримати фаркоп при транспортуванні причепа з вантажем. Крім того, фаркопи виробляють з урахуванням класу самого автомобіля і його маси, справа в тому, що вага причепа не повинен перевищувати масу самого автомобіля.

Існують три основні класи:

  • Малі - (вага причепа - до 1,5 тонни). Такі тягово-зчіпні пристрої ідеально підійдуть для середньорозмірних легковиків;
  • Середні (вага причепа - до 2,5 тонн) в навантаженому стані. Цей клас фаркопов більше підійде для позашляховиків, кросоверів, а також мінівенів і універсалів;
  • Великі (вага причепа - до 3,5 тонн). Фаркопи цього типу встановлюють на повноцінні рамні позашляховики, а також мікроавтобуси.