Фаркопи, причепи м. Чернівці

Бортові причепи

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
Телефон
08:00 - 18:00
Зараз відкрито
Адреса
58000, Чернівці, Калинівський авторинок, 44

Причіп бортовий - це транспортний засіб, призначенням якого є перевезення різних дрібногабаритних товарів по загальній мережі доріг. Вони випускаються в різних модифікаціях, які відрізняються своєю вантажопідйомністю. Сфера застосування причепів дуже широка. Вони використовуються для перевезення різного роду вантажів, наприклад, це можуть бути будматеріали, сільськогосподарська продукція, а також інші види товарів.

Бортовий причіп є одним з найбільш ефективних модифікацій. З його допомогою можна без проблем перевозити важкі вантажі на великі відстані. Серед розмаїття модифікацій людям надана можливість підібрати рішення і для особистих потреб. Незважаючи на великий асортимент причепів, головне, правильно підібрати його, а це справа не з легких, особливо, якщо людина в цьому не розбирається.

Купити бортовий причеп Чернівці Купити бортовий причеп Чернівці

При виборі бортового причепа слід звернути увагу на такі характеристики:

  • розподіл всієї маси бортового причепа;
  • повна маса бортового причепа;
  • максимально допустима маса повністю завантаженого причепа;
  • максимально допустима швидкість руху автомобіля з причепом.

Перераховані вище пункти відносяться до основних характеристик, на які покупцям необхідно звернути особливу увагу при покупці. Крім різноманітних параметрів причепів, які пов'язані з габаритами і надійністю, важливу роль відіграє різновид гальмівної системи. Розрізняють два основних види - стояночну і робочу. Сьогоднішній ринок автотехніки наповнений різноманітними фірмами, які бажають обійти своїх найближчих конкурентів за всіма параметрами. При розробці причепів фахівцями враховується збереження вантажу, терміни його доставки, і багато іншого. Ці технічні параметри, які з кожним роком поліпшуються, дозволяють будь-якому охочому підібрати відмінний причіп під особисті потреби.