Фаркоп є ключовою ланкою для приєднання причепа до машини. Він незамінний для великогабаритних перевезень. Самостійно виготовити якісний зчіпний пристрій досить складно, але його можна придбати у спеціалізованому магазині Чернівців.

Практично до будь-якого автомобіля можна підібрати фаркоп. Автомобіль з причепом складніший в керуванні та є засобом підвищеної небезпеки, тому не варто економити на причіпному пристрої.

Не найкращим чином сконструйований фаркоп може стати причиною аварії. Однак якщо купити новітній фаркоп «Смарт Конект» або його аналог, то про аварійні ситуації через проблеми зі зчіпним пристроєм можна забути.

Критерії вибору фаркопа

Для правильного вибору зчіпного пристрою необхідно знати максимальну вагу причепа з вантажем. При щоденній їзді буде потрібно фаркоп з високим вертикальним навантаженням. Що стосується простого виїзду на пікнік в Чернівцях, то для цієї мети достатньо буде найпростішого зчіпного пристрою, але його потрібно вибирати з урахуванням навантажень.

До будь-якого автомобіля можна пристебнути причіп, але за умови, що дозволена маса причепа не перевищує споряджену масу автомобіля (категорія «В»). Сам зчіпний пристрій також може бути встановлений на будь-яку машину - технічних перешкод у цьому немає. Більшість легкових автомобілів позаду є місце для кріплення зчіпного пристрою.

Найкраще вибирати фаркоп та причіп для конкретного автомобіля. У такому разі можна уникнути проблем з невідповідністю мас. Причепи також мають технічні характеристики, за якими можна встановити, чи вписується він у категорію «В» і чи може експлуатуватися з конкретного автомобіля.

Купити фаркоп Чернівці

Рекомендується також уточнити максимальну масу причепа, що буксирується, дозволену для конкретної моделі. Цю інформацію можна дізнатися зі специфікацій авто в посібнику з експлуатації, дилерському центрі в Чернівцях або пошукати в Інтернет. Дозволена маса вибирається причепа відповідно не повинна перевищувати максимальну масу, що буксирується.

Отже, при виборі фаркопа слід враховувати:

  • цільове призначення причепа;
  • масу спорядженого автомобіля;
  • дозволену масу причепа;
  • характери навантаження на фаркоп;
  • тип розетки причепа (якщо він є).

Купити фаркоп в Чернівцях ви можете в спеціалізованих магазинах, де звичайно продають якісний товар з гарантією.